Tematyczny KURS MASAŻU dla osób mieszkających za granicą

Ze względu na osoby mieszkające za granicą zarówno w krajach Unii Europejskiej jak i poza nią stworzyliśmy specjalne kursy tematyczne dostowane do zapotrzebowania kraju w którym obecnie mieszkasz i pracujesz. W ostatnich latach nauczyliśmy masażu bardzo wiele osób mieszkających w Anglii, Irlandii, Szkocji, Norwegii, Niemczech, Belgii i Holandii, mieliśmy także gości w USA, Australii, Japonii, Korei i Egiptu. Większość naszych absolwentów prowadzi z powodzeniem własne gabinety masażu w tych krajach, dlatego wiemy które masaże są najlepszą inwestycją w jakim rejonie. Jeśli mieszkasz w jednym z krajów UE lub innym rejonie - skontaktuj się z nami- opracowaliśmy specjalne pakiety szkoleniowe dla poszczególnych krajów. Znając zapotrzebowanie Twojego lokalnego rynku unikniesz błędnych decyzji.

Na przykład jeśli mieszkasz na wyspach Brytyjskich oprócz masażu szwedzkiego musisz znać hot stone i deep tissue. Jeśli pracujesz w Niemczech masaż klasyczny i masaż leczniczy to podstawa ale rekordy popularności biją tam także drenaż limfatyczny, refleksoterapia stóp oraz ajurweda. A Norwegowie uwielbiają masaż... tajski! Każdy rynek ma swoją specyfikę do której trzeba się dostosować aby odnieść sukces. Pomożemy Tobie podjąć właściwe decyzje. Wykorzystaj nasze 15 letnie doświadczenie i tysiące absolwentów z którymi utrzymujemy kontakt.

Swój kurs możesz dowolnie modyfikować, dodawać masaże (mamy w końcu największą ofertę na rynku ponad 30 masaży świata) lub odrzucać te, które się Tobie nie spodobają i wiesz że nie będziesz ich wykonywać. To Twoje szkolenie i dopasowujemy je właśnie do Ciebie. To ty najlepiej wiesz jaka jest specyfika twojego rejonu. Doradzamy mailowo oraz na miejscu.

Kurs jest szkoleniem indywidualnym, możesz wybrać dowolny termin swojego przyjazdu. Dopasuj termin do swojego urlopu, rodzinnych świąt lub tańszego biletu lotniczego. Na miejscu czeka na Ciebie nasze komfortowo wyposażone Centrum Szkoleniowe z noclegami, łazienkami, kuchnią, wifi i cateringiem. Mieścimy się 12 km od międzynarodowego lotniska, 8 km od dworca i 2 km od autostrady. Ty zajmujesz się nauką masaży, my całą resztą.

Na szkoleniu otrzymujesz prywatnego nauczyciela, oddzielny klimatyzowany gabinet oraz modelkę, na której pracujesz. Nie marnujemy Twojego czasu- pracujemy bardzo efektywną Amerykańską metodą do 10 godzin dziennie. Dzięki temu Twoje szkolenie trwa od 3 do 7 dni. Tylko u nas kurs możesz DOŻYWOTNIO i BEZPŁATNIE powtarzać. Płacisz tylko raz.

Jeśli do tej pory nie miałaś do czynienia z masażem- nie szkodzi- nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Jeśli chcesz przyjechać z drugą osobą- będzie się uczyła ZA DARMO- koszt tylko za jedną osobę. Także otrzyma wszystkie umiejętności, certyfikaty oraz zakwaterowanie. Możesz u nas także zamówić konieczny sprzęt.

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikaty w języku polskim, angielskim lub niemieckim sygnowane prestiżowym World Massage Federation, organizacji skupiającej 50 najlepszych szkół masażu z całego Świata do której należymy oraz Zaświadczenie na wzór MEN pozwalającej na wykonywanie wszystkich masaży w Polsce i za granicą. Dodatkowo otrzymujesz cyfrowe materiały szkoleniowe ze wszystkich wyuczonych masaży .

Wszystkie masaże których uczymy są wynikiem wieloletnich doświadczeń w naszych gabinetach fizjoterapii, umiejętności które zdobyliśmy pracując w poznańskich klinikach oraz największych SPA jak również masaży orientalnych które poznawaliśmy podczas naszych wypraw do Azji i Ameryki. To gwarantuje że na naszych kursach uczysz się metod których nie zobaczysz na żadnych innych szkoleniach. Są to techniki zarezerwowane do tej pory dla fizjoterapeutów i osteopatów lub wogóle nieznane w Europie. Połączenie metod nowoczenej fizjoterapii z oryginalnymi technikami orientalnymi stanowi niezwykle skuteczny duet którym wywalczysz szybko pozycję na swoim rynku masaży. Pacjenci Cię pokochają, konkurencja znienawidzi.

Pamiętaj, że nie musisz rezygnować z dotychczasowego zajęcia Masaże możesz wykonywać po południu lub wieczorem. Nie musisz także inwestować w gabinet- najlepiej rozpocząć działalność od dojazdów do klienta, To zmniejsza nakłady do minimum i daje dużą satysfakcję z pracy oraz przede wszystkim całkowitą dowolność czasową- pracujesz gdzie i kiedy chcesz. Wszystkich porad marketingowych związanych z założeniem i prowadzeniem gabinetu lub pracy w SPA udzielamy na szkoleniu. Pomożemy Ci rozwinąć zawodowe skrzydła- ZAPRASZAMY!

Uwaga!! Ostrzeżenie!! Masaż bardzo szybko stanie się Twoją pasją i żródłem wysokich dochodów, istnieje ryzyko że zrezygnujesz z dotychczasowej pracy. Wiemy to z doświadczenia.

Zadzwoń lub napisz - Polak za granicą także potrafi !! Daj sobie szansę na lepszą przyszłość w kilka dni. Czekamy właśnie na Ciebie.

szkola-masazu@home.pl  lub  693574232